BİZ KİMİZ OTOGAZ TÜPGAZ DÖKMEGAZ

Halkına hizmet götürebilmenin haklı gururunu yaşayan turnagaz halkımızın gösterdiği ilgi ve güvenden güç alarak daha büyük işler başarmayı kendine görev bilmektedir.

Hakkımızda

Gesan Yatırım ve Ticaret A.Ş. 1981 yılında Ordu’ da kuruldu. 1983 yılında Ordu LPG Dolum Tesisi ile faaliyetine başlayarak turnagaz markası olarak Karadeniz Bölgesi’ ne hizmet sunmaya başladı. 1991 yılında Samsun LPG Dolum Tesisi’ nin devreye girmesiyle Karadeniz Bölgesindeki gücünü ve hizmet alanını arttırdı. 1999 yılında da Kocaeli LPG Depolama ve Dolum Tesisi’ nin depolama kısmını hizmete sokarak Kocaeli tesisinden, faaliyetinin üstünde kapasitesi ile birçok LPG Dağıtım şirketine stoklama hizmeti sunmaya başladı. 2002 yılında ise, Kocaeli tesisinde Tüplü LPG satışına başlandı. Uyguladığı gelişme planı sonucunda turnagaz, Kocaeli LPG Depolama ve Dolum Tesisi’ ni açmakla sektörde ulusal şirketler grubunda yer almaya hak kazandı.


Turnagaz teknolojiye ve insana yaptığı yatırımlarla sürekli kendini yenileyerek toplam kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı hedeflemiştir. Turnagaz doğa dostu bir kuruluş olarak; evlere, sanayi kuruluşlarına ve LPG kullanan benzinli araçlara çevreci yakıt LPG’ yi temin ederek çevrenin kirlenmesini önlemektedir. Halkımızın can ve mal güvenliğine verdiği önemden dolayı Türkiye’ de ilk sigortalı tüp uygulamasını başlatan turnagaz olmuştur.


Turnagaz satışa sunduğu tüplerin tamir ve bakımını yapmak için Samsun LPG Dolum Tesisi arsası içine 700 m² kapalı alanda “Kumlama ve ateşli Tamir Bakım Ünitesi” kurmuştur. Karadeniz bölgesindeki ilk LPG Otogaz istasyonunu açan turnagaz, kendi teknik ekibini kurmuş ve son teknoloji ürünlerini kullanarak Otogaz ağını genişletmiştir. Gelişmeleri yakından takip ederek sürekli ilerleyen, ilkeli çalışması sayesinde de güvenilirliğini ortaya koyan turnagaz sektörde tercih edilen bir iş ortağı olmuş; Türkiye’ nin en büyük akaryakıt şirketi olan Petrol Ofisi ile 11.07.2001 tarihinde Otogaz İkmal Anlaşması imzalamıştır. Turnagaz bu anlaşma ile büyüklüğünü ve güvenilirliğini bir kez daha kanıtlamıştır. Turnagaz yaygın Tüplü, Otogaz ve Dökmegaz bayilik örgütü, güçlü nakliye filosu, emniyetli ve sigortalı tüpleri sayesinde müşterileri ile bütünleşmeyi başarmıştır. Halkına hizmet götürebilmenin haklı gururunu yaşayan turnagaz, halkımızın gösterdiği ilgi ve güvenden güç alarak daha büyük işler başarmayı kendine görev bilmektedir.